Hudebník a producent Karel Vágner prodal vydavatelství Multisonic, píše E15. „Ve chvíli, kdy něco vydáte, visí deska během krátké doby někde na internetu,“ řekl, proč se firmy po 29 letech zbavil.

Extra Publishing jde na trh se svou první knihou

Výpravná publikace První republika 1918-1938 je první z chystaných knih Extra Publishing.

Knižní publikace První republika s vloženými artefakty

Knižní publikace První republika s vloženými artefakty

Časopisové vydavatelství Extra Publishing začíná prodávat svou první knižní publikaci. Je jí kniha První republika 1918-1938, . Její výroba byla náročná - má sedm různých dodavatelů, obsahuje 55 historických artefaktů (mezi nimi Washingtonská deklarace z roku 1918, první zákon samostatné republiky napsaný rukou Aloise Rašína či Mnichovská dohoda z roku 1938) vesměs v původní velikosti i dosud knižně nepublikované informace.

Kniha doplňuje časopisové portfolio Extra Publishing (100+1, Živá historie a další) a vychází z dlouhodobé spolupráce s Vojenským historickým ústavem, Národním archivem a Národním muzeem. Publikace se distribuuje běžnou knihkupeckou sítí po celém Česku a na webu. Doporučená koncová cena je 1.490 Kč.

„Kniha je naším první významnějším, ale nikoliv posledním počinem - ještě do Vánoc bude následovat kniha pro děti. Pokud si na knižním trhu povedou uspokojivě, tak bychom rádi vydávali knihy, tematicky svázané s našimi časopisy, pravidelněji,“ uvedl Pavel Pospíšil z Extra Publishing.