Sněmovna pátrá, kdo vynesl záznam z neveřejného říjnového semináře o České televizi, píšou Seznam Zprávy, v podezření jsou poslanci ANO. Záznam posléze ve dvou dílech na YouTube zveřejnil Luboš Xaver Veselý, externí moderátor Českého rozhlasu, zde první a zde druhý díl.

Facebook přibral do Varšavy posily pro český trh

Zuzana Záhorová

Zuzana Záhorová

Varšavská kancelář firmy provozovatele přední světové sociální sítě Facebook posílila tým pro český trh. Do středoevropské centrály sociální sítě přišli Zuzana Záhorová na pozici client partner a Nikoloz Bolkvadze na pozici agency partner.

Nikoloz Bolkvadze

Nikoloz Bolkvadze

Na starosti budou mít Česko a Slovensko. „Budou se soustředit primárně na český a slovenský trh. Využijí své znalosti a několikaleté zkušenosti z obou zemí a pomohou českým a slovenským firmám používat naše platformy tím nejlepším možným způsobem,“ slibuje si Robert Bednarski, ředitel Facebooku pro střední a východní Evropu.

Záhorová do letoška pracovala tři roky v pražské pobočce mediální agentur Wavemaker na pozici innovation & engagement lead. Bolkvadze před dvěma lety odcházel z pozice šéfa gruzínské pobočky digitální agentury Socialsharks, pak pracoval na obchodní rozvoji agentury ROI Hunter.