V únoru vydáme desetiročenku, tištěný speciál Médiáře. Bude chtít svůj výtisk? Napište si o něj.

Fashion Arena chystá veletrh práce v oblasti módy

V outletu Fashion Arena v pražských Štěrboholech proběhne v pátek 6. a v sobotu 7. října veletrh pracovních příležitostí Job Fair 2017, zaměřený na oblast módy. Cílem veletrhu je zajistit pracovní síly pro módní značky, které provozují své prodejny právě ve Fashion Areně. Přijatí uchazeči tak budou moci začít pracovat pro módní značky Adidas, Nike, Baldinini, Benetton, Calvin Klein, Diesel, Gant, Guess, Klenoty Aurum, Marciano & Pinko, Nautica, Polo Ralph Lauren, Salomon, Samsonite či Time Out.

Pro zájemce o práci jsou v rámci centra nejčastěji otevřené pozice prodavačů, ale i vedoucích provozoven nebo designérů interiérů prodejen a výloh, hledají se rovněž skladníci. Akce se bude konat pod záštitou pražského Úřadu práce, Fashion Arena ji plánuje společně s personální agenturou Manpower. Deset jejích personalistů bude na místě provádět vstupní pohovory a vybírat vhodné zájemce, zástupci značek, které chtějí obsadit volné pozice, pak přijdou ke slovu v druhém kole a budou se už věnovat těm kandidátům, kteří splňují základní předpoklady.

Při organizaci veletrhu se Fashion Arena inspirovala v zahraničních outletových centrech, které patří do téhož řetězce Via Outlets.