Fecko výkonným ředitelem Graylingu pro region

Peter Fecko zodpovídá za rozvoj byznysu komunikační agentury v devíti zemích Evropy.

Peter Fecko

Peter Fecko

Komunikační agentura Grayling dnes oznámila, že jmenovala Petera Fecka novým výkonným ředitelem pro region střední a východní Evropy (CEE), s platností od letošního 1. ledna. Bude tak zodpovídat za rozvoj byznysu společnosti v devíti zemích, jde o Česko, Slovensko, Maďarsko, Rumunsko, Bulharsko, Chorvatsko, Srbsko, Slovinsko a Ukrajina.

Fecko během posledních 12 let vedl v regionu operativu Graylingu pro Česko, Maďarko, Polsko a Bulharsko a zároveň se podílel na strategickém poradenství pro klienty působící na víc trzích zároveň. Před nástupem do Graylingu a založením její pobočky v Bratislavě v roce 2000 pracoval jako ekonomický novinář. 

Vznikající pozice výkonného ředitele pro region CEE souvisí s nedávno oznámenými změnami v managementu společnosti a s dosud největším závazkem Graylingu k podpoře vzniku kulturních iniciativ napříč agenturami. Grayling proto významně investuje na všech trzích do většího propojení zaměstnanců, byznysu a vzájemného sdílení zkušeností.

Grayling, který je součástí skupiny Huntsworth, provozuje 26 kanceláří v 18 zemích Evropy.

„Grayling má v regionu střední a východní Evropy nejkomplexnější a nejlépe propojenou síť ze všech agentur. To z nás vždy činilo jasnou volbu pro klienty, kteří hledají podporu pro víc zemí současně. Zároveň však také vidíme rostoucí poptávku po propojení služeb corporate affairs, zahrnující jak public affairs, tak korporátní komunikaci. To je pro nás klíčová oblast, ve které očekáváme znatelný růst v průběhu tohoto roku,“ uvádí Fecko.

Grayling hledá lidi na pozici