Redakce zpravodajství České televize přichází s novou formou zpravodajského obsahu – komiksem. Každý den přidá nový. Obrazové příběhy vznikají ve speciálních aplikacích podle reportáží odvysílaných v pořadech ČT a cílem je přilákat především mladší generaci. Výrobit jeden díl trvá několik hodin, na projektu se podílí šest lidí – redaktoři, editoři, grafici a korektorky.

Fedorová se v AMI stala account manažerkou

S povýšením Lucie Fedorové postoupila na místo account executive Lucie Vaněčková.

Lucie Fedorová

Lucie Fedorová

Novou account manažerkou přední tuzemské PR agentury AMI Communications se stala Lucie Fedorová. V agentuře působí skoro šest let, od roku 2011. Pracovala pro klienty z oblasti zdravotnictví (CompuGroup Medical) a informačních technologií (Vodafone, AV Media, Coolpad nebo HTC). Teď dostala na starosti tým věnující se převážně právě klientům z oboru informačních technologií a interní a externí komunikaci AMI.

Lucie Vaněčková

Lucie Vaněčková

Z týmu Fedorové byla zároveň povýšena Lucie Vaněčková, a to na pozici account executive. Před nástupem do AMI v roce 2015 pracovala jako redaktorka České informační agentury. V AMI získala zkušenosti zejména u klientů HP a Letuška.cz.