Ze zájemců o členství v Radě ČT vystoupili ve čtvrtek před poslanci nejvýrazněji Vlastimil Venclík a Tomáš Němeček. Rozhodovat se ale samozřejmě nebude jen podle kvality vystoupení při veřejném slyšení, kandidátům ostatně z osmnáctičlenného volebního výboru naslouchala vesměs jen pětice poslanců – Golasowská (KDU-ČSL), HolomčíkMartínek (Piráti), Juchelka (ANO) a Španěl (SPD). Mohli se ovšem spolehnout na aktivistu Jana Šinágla, který se kandidátů ptal s nimi.

Fehrerová, Furák a Marek jsou kreativci Bubblu

Tomáš Furák, Helena Fehrerová, Pavel Marek

Zleva Tomáš Furák, Helena Fehrerová, Pavel Marek

Agentura Bubble rozšiřuje svůj kreativní tým o tři nové tváře. V produkci bude za kamerou stát Pavel Marek a stane se tak prvním kameramanem na plný úvazek v agentuře. Marek dosud pracoval na volné noze a mezi jeho klienty patřil například Zoot a agentury Sunny Jim & friends nebo Blueberry. Zkušenosti s prací v agentuře má z Publishers, tam pracoval pro Liftago, Tesco, Stream.cz nebo Rohlik.cz.

Tomáš Furák přichází do Bubble z agentury 2Fresh, kde vedl tvorbu vánoční kampaně Zootu a také se věnoval digitálním kampaním pro Globus nebo Lay’s.

Třetím nováčkem v Bubblu je Helena Fehrerová, která strávila poslední tři roky v agentuře Re-Hab specializované na branding a print. Má zkušenosti s klienty jako JRD, Sodexo a Babičkářství, pro něž navíc ilustrovala sérii knížek, které následně vyšly v několika jazykových mutacích.