Česká televize, Nova i Prima oznámily, kdy hodlají vysílat duely DrahošZeman. ČT už o víkendu naplánovala duel na čtvrtek 25. ledna od 20 hodin, odvysílá ho na ČT1 a ČT24, oba pozvání písemně potvrdili a „moderování bylo tradičně nabídnuto Václavu Moravcovi„. Nova dnes avizovala debatu na neděli 21. ledna ve 20.00. Prima tu svou plánuje na úterý 23. ledna ve 20.15, a to z Hudebního divadla Karlín s kapacitou 921 míst. „Pozváni byli oba kandidáti. Prezident Miloš Zeman pozvání do debaty přijal, na odpověď Jiřího Drahoše čekáme,“ sdělila Nova. I Primě Zeman potvrdil, na Drahoše se čeká. Ten hodlá jít jen do dvou duelů – na ČT a pak na televizi, kterou vybere Zeman.

Fehrerová, Furák a Marek jsou kreativci Bubblu

Tomáš Furák, Helena Fehrerová, Pavel Marek

Zleva Tomáš Furák, Helena Fehrerová, Pavel Marek

Agentura Bubble rozšiřuje svůj kreativní tým o tři nové tváře. V produkci bude za kamerou stát Pavel Marek a stane se tak prvním kameramanem na plný úvazek v agentuře. Marek dosud pracoval na volné noze a mezi jeho klienty patřil například Zoot a agentury Sunny Jim & friends nebo Blueberry. Zkušenosti s prací v agentuře má z Publishers, tam pracoval pro Liftago, Tesco, Stream.cz nebo Rohlik.cz.

Tomáš Furák přichází do Bubble z agentury 2Fresh, kde vedl tvorbu vánoční kampaně Zootu a také se věnoval digitálním kampaním pro Globus nebo Lay’s.

Třetím nováčkem v Bubblu je Helena Fehrerová, která strávila poslední tři roky v agentuře Re-Hab specializované na branding a print. Má zkušenosti s klienty jako JRD, Sodexo a Babičkářství, pro něž navíc ilustrovala sérii knížek, které následně vyšly v několika jazykových mutacích.