Aplikace Fiddo slibuje díky umělé inteligenci najít ztracené psy

Fiddo nabízí sledování vycházek i nástroje pro hledání ztracených psů

Fiddo nabízí sledování vycházek i nástroje pro hledání ztracených psů

Fiddo od firmy Media Channel investora Davida Navrátila je nová aplikace pro všechny chovatele psů, která funguje podobně jako sociální sítě. Pomocí Fidda mohou majitelé psů vyhledávat nové trasy pro venčení, seznamovat se s dalšími pejskaři nebo získávat nové tipy pro péči o svá zvířata.

Za aplikací Fiddo stojí David Navrátil

Za aplikací Fiddo stojí David Navrátil

Aplikaci Fiddo mohou majitelé psů použít nejen na hledání nových procházkových tras, ale i dalších míst, jako jsou psí hřiště nebo třeba kavárny, kam mají psi povolený vstup. Nechybí ani přehled nejbližších veterinářů, veřejně dostupných sáčků a dalších služeb. Každou procházku si navíc uživatelé mohou zaznamenat, a mít tak přehled o tom, kudy šli a jakou vzdálenost urazili.

Součástí Fidda je také platforma pro komunikaci s ostatními pejskaři. Přes ní tak mohou uživatelé poznávat ostatní milovníky psů nebo organizovat společné vycházky. Na své zdi s nimi pak mohou sdílet fotky ze společného venčení. Pro ty, kteří potřebují poradit s výchovou psa, je v apce také Fiddo TV, kde naleznou videa a články týkající se tréninku, výživy a zdraví psů.

Prostřednictvím Fidda mohou lidé také vyhlásit pátrání po ztracených psech. Majitelé mohou do aplikace zadat fotku a údaje o psovi, včetně posledního místa a času spatření, a apka s využitím umělé inteligence odešle upozornění všem uživatelům, kteří se nacházejí v okolí. Pohyb zatoulaného mazlíčka mohou navíc díky ostatním uživatelům, kteří ho spatřili, sledovat na mapě. Aplikace Fiddo je k dispozici zdarma pro Android i iOS.