O tomto víkendu tragicky zemřel Petr Zettner, který od září jako šéfredaktor vedl Rádio Junior. Oznámil to Český rozhlas. Generální ředitel René Zavoral vzpomněl Petra Zettnera jako odborníka, profesionála a kamaráda a za sebe i rozhlas vyjádřil soustrast rodině i pozůstalým.

Figaro si na Facebook vzalo Konektor Social

Výrobce cukrovinek Mondelez si v tendru pro komunikaci své značky Figaro na sociálních sítích zvolil digitální a obsahovou agenturu Konektor Social. „Na starost máme kromě správy Facebooku i kreativní zpracování kampaní na sociálních sítích, včetně zapojení influencerů,“ upřesňuje Rostislav Starý, partner Konektor Social. „Chceme milovníkům čokolády připomenout, že Figaro je kvalitní a tradiční slovenská značka, která spoustu z nás provází od dětství,“ plánuje. Historie značky Figaro sahá do 19. století, v roce 1993 přešla pod Kraft Foods, nyní Mondelez.

‎Konektor Social letos rozšířil působnost na Slovensko, spravuje tam Facebook pro Haribo, Profi Auto, či NN pojišťovnu. Mezi jeho další klienty v Česku patří Microsoft, Stock, Sazka či Hornbach.