Chystáme desetiročenku, tištěný speciál Médiáře. Chcete v něm ukázat svou agenturu? Přidejte se.

Finančním ředitelem lékárenské sítě Pilulka je Martin Kříž z Auto Palace

Martin Kříž

Martin Kříž

Síť lékáren Pilulka, působících kromě Česka i na Slovensku a výhledově v Rumunsku, rozšířila své nejužší vedení o pozici holdingového finančního ředitele, stal se jím Martin Kříž. Ten dřív působil na pozici finančního manažera pro Česko a Slovensko ve skupině prodejce aut AutoBinck, respektive Auto Palace, měl na starost její finanční řízení ve střední Evropě.

„Pilulka vykazuje 60% růst tržeb a je inspirující být při tom,“ prohlásil Kříž. Lékárenská síť letos míří k celkovým tržbám 2 miliardy Kč. „V druhé polovině roku pustíme do ostrého provozu novou verzi webu, budeme rozšiřovat rozsah sortimentu a spustíme prodej v Rumunsku. Chceme se začít také připravovat na předpisová léčiva online, což je segment, který nás v následujících letech výrazně ovlivní. Začlenění Martina Kříže do vedení firmy je logickým krokem pro zajištění stability společnosti při extrémně rychlém růstu i v následujících letech nejen ve střední a východní Evropě,“ přibližuje spolumajitel Pilulky Martin Kasa.

Skupina Pilulka působí na českém a slovenském trhu od roku 2013 a v současnosti provozuje 90 růžových Pilulka Lékáren společně s předními internetovými lékárnami Pilulka.cz a Pilulka.sk. Firma zaměstnává přes 300 lidí, převážně se zdravotnickým vzděláním.