V únoru vydáme desetiročenku, tištěný speciál Médiáře. Bude chtít svůj výtisk? Napište si o něj.

Fio banka otevřela hypoteční centrum v Brně a pobočku v Ostravě

Fio banka během léta rozšířila svou síť o dvě nová zastoupení v regionech, v Brně otevřela své druhé hypoteční centrum. K rozšíření se banka odhodlala vzhledem k rostoucímu zájmu o hypotéky. V Ostravě má od tohoto týdne také novou, v pořadí celkem 83. pobočku.

Nová pobočka Fio banky v Ostravě

Nová pobočka Fio banky v Ostravě

Během letoška se jedná o čtvrtou čistě pobočkovu expanzi Fio banky, dřív otevřela v Litoměřicích a v Praze na Žižkově a v Nuslích. Pobočka je zároveň třetí v Ostravě a nachází se ve Výškovické ulici. Je vybavena bankomatem, kromě běžných úkonů nabízí i podnikatelský servis a investiční služby. „V Ostravě jsme plánovali třetí pobočku už delší dobu. Podařilo se nám najít vhodný prostor zrovna v Ostravě-Jih, kde jsme zatím žádnou neměli. V loňském roce jsme se rozhodli, že chceme expandovat a otevřít zhruba pět nových míst ročně. Po sedmi měsících máme vlastně splněno, čtyři nové pobočky a jedno hypoteční centrum v Brně. Přesto tím nekončíme, na podzim připravujeme otevření pobočky v Jičíně,“ dodal Ján Franek, tiskový mluvčí Fio banky.

Nové hypoteční centrum Fio banky v Brně

Nové hypoteční centrum Fio banky v Brně

Interiér nového brněnského hypotečního centra

Interiér nového brněnského hypotečního centra

Hypoteční centra začala banka stavět loni, první otevřelo v Praze. Pobočka se specializuje na hypoteční úvěry a poradenství v oblasti financování bydlení. Brněnské centrum je umístěno v Joštově ulici. „Loni jsme otevírali pražské hypoteční centrum jako pilotní projekt a čekali jsme, jak velký zájem vzbudí. Reakce byly velmi pozitivní, protože specializovaná pobočka nabízí žadatelům větší klid a komfort. A pozitivně tento stav hodnotí i naši hypoteční specialisté. Proto jsme se rozhodli otevřít hypoteční centrum v dalším městě,“ uvedl obchodní ředitel Fio banky Jan Bláha.