Česká televize, Nova i Prima oznámily, kdy hodlají vysílat duely DrahošZeman. ČT už o víkendu naplánovala duel na čtvrtek 25. ledna od 20 hodin, odvysílá ho na ČT1 a ČT24, oba pozvání písemně potvrdili a „moderování bylo tradičně nabídnuto Václavu Moravcovi„. Nova dnes avizovala debatu na neděli 21. ledna ve 20.00. Prima tu svou plánuje na úterý 23. ledna ve 20.15, a to z Hudebního divadla Karlín s kapacitou 921 míst. „Pozváni byli oba kandidáti. Prezident Miloš Zeman pozvání do debaty přijal, na odpověď Jiřího Drahoše čekáme,“ sdělila Nova. I Primě Zeman potvrdil, na Drahoše se čeká. Ten hodlá jít jen do dvou duelů – na ČT a pak na televizi, kterou vybere Zeman.

FleishmannHillard má dvě nové manažerky

Za spotřební zboží a maloobchod v agentuře odpovídají Alžběta Králová a Ivana Poláčková.

Do komunikační agentury FleishmanHillard nastoupily jako nové klientské manažerky Alžběta Králová a Ivana Poláčková. Budou zodpovídat za práci pro klienty z oblasti spotřebního zboží a maloobchodu.

Alžběta Králová

Alžběta Králová

Králová přišla do FleishmanHillard z odboru komunikace Ministerstva pro místní rozvoj ČR, předtím působila jako externí PR konzultantka švýcarské firmy Klokan Technologies. Zde měla na starosti komunikaci s mezinárodními klienty, přípravu a implementaci komunikační strategie a správu blogu. Je spoluzakladatelkou Institutu politického marketingu. V této souvislosti pracovala také na předvolebních kampaních v USA a v Česku. 

Ivana Procházková

Ivana Procházková

Poláčková působila před nástupem do FleishmanHillard v neziskovém sektoru, naposledy jako spolupracovnice Královehradecké asociace neziskových organizací. Připravovala mimo jiné reportáže z nejrůznějších akcí a starala se o administrativu.