Pavle Holcové, spolupracovnici zavražděného žurnalisty Jána Kuciaka, slovenští kriminalisté při osm hodin trvajícím výslechu zabavili mobil i s daty k dalším citlivým případům, jež s Kuciakem nesouvisejí, píše Sme. Novinářka odmítla poskytnout k mobilu kódy, policisté se je pokusí prolomit. „Enormní zájem měli na tom, abych jim řekla, co vím o slovenských podvodech na DPH a podnikání Mariána Kočnera. Když jsem jim odpověděla, že jsem se tím nezabývala a detaily k těmto případům nemám, nevěřili mi,“ řekla Holcová ČTK. Pak výslech popsala blíž. Český Nadační fond nezávislé žurnalistiky žádá, aby policie okamžitě telefon Holcové vrátila.

Flow Media uvádí novou vizuální identitu

Nová vizuální identita Flow Media

Nová vizuální identita Flow Media

Nová vizuální identita Flow Media

Nová vizuální identita Flow Media

Nová vizuální identita Flow Media

Nová vizuální identita Flow Media

Pražská digitální agentura Flow Media představila novou vizuální identitu a zároveň spustila nový web, na němž prezentuje výběr ze svých nejaktuálnějších projektů. Proměnou prošlo nejen logo, ale i jeho barvy. S agenturou bude spojena královsky modrá v kombinaci s výraznou červenou barvou. Ta má vyjadřovat pulzující energii a srdečnost. „Logo vzniklo ze spojení písmen W a M a symbolizuje tok,” uvedl Jakub Rož, zakladatel Flow Media.

Agentura vznikla před osmi lety jako vývojář internetových stránek a postupně se rozvinula do full-service digitální agentury, která působí jako strategický partner velkých značek. Aktuálně se specializuje mimo jiné na marketing na Instagramu. „Naší vizí je stát se lídrem na trhu v oblasti marketingu na Instagramu. Z toho důvodu vyvíjíme vlastní mobilní aplikaci Reward, kterou jsme představili letos v lednu a která usnadňuje propojení značek s influencery,“ uvedl Rož.

Mezi klienty agentury patří například investiční skupina Arca Capital či výrobce krmiv Brit, kterému zajišťuje kompletní marketingovou komunikaci napříč několika zeměmi. Dalšími klienty jsou například prémiové krmivo Carnilove, módní značka 7Camicie, minerální voda Ondrášovka a také výrobce kancelářského sedacího nábytku LD Seating.