Flow Media zajistí online židlím od LD Seating

LD Seating vyrábí v Boskovicích na Moravě

LD Seating vyrábí v Boskovicích na Moravě

Výrobce kancelářských židlí LD Seating, rodinný vorbce s moravských Boskovic, existující od roku 1993, si pro realizaci svých plánů v digitální oblasti vybral agenturu Flow Media Jakuba RožeDavida Dostala, která pokrývá všechny segmenty online marketingu. Agentura se bude novému klientovi starat především o obsáhlejší komunikaci na sociálních sítích. Plánem přitom je dostat LD Seating přes Facebook či Instagram postupně do celého světa.

„Naše židle se objevuje ve firmách jako T-Mobile, ČSOB, Škoda či Raiffeisenbank, lidé ale často nevědí, že sedí na židlích vyrobených v Česku. To chceme pomocí spolupráce s Flow Media změnit, chceme aby lidé poptávali LD seating nejen kvůli kvalitě sezení, ale také kvůli samotné značce,“ plánuje Jakub Huráb, obchodní ředitel LD Seating. „S agenturou Flow Media chceme posílit v tomto směru vnímání LD Seatingu nejdřív v Česku, časem ale i na zahraničních trzích, například v Německu a ve Skandinávii,“ doplnil.

Mezi další klienty Flow Media patří Brit, Carnilove, Český rozhlas, Ondrášovka, 7Camicie nebo DHL. Agentura se navíc věnuje i vlastnímu projektu Reward, mobilní aplikaci, která automatizuje influencer marketing na Instagramu.