Ze zájemců o členství v Radě ČT vystoupili ve čtvrtek před poslanci nejvýrazněji Vlastimil Venclík a Tomáš Němeček. Rozhodovat se ale samozřejmě nebude jen podle kvality vystoupení při veřejném slyšení, kandidátům ostatně z osmnáctičlenného volebního výboru naslouchala vesměs jen pětice poslanců – Golasowská (KDU-ČSL), HolomčíkMartínek (Piráti), Juchelka (ANO) a Španěl (SPD). Mohli se ovšem spolehnout na aktivistu Jana Šinágla, který se kandidátů ptal s nimi.

Focus Agency má za léto čtyři nové kontrakty

PR agentura Focus Agency pracuje od července pro výrobce technického kamene TechniStone z Hradce Králové (komunikace na internetu, včetně sociálních sítí), Arval CZ působící v oblasti financování a managementu vozových parků (produktová komunikace nových služeb) a odborné centrum zdravého životního stylu Rekondice (propagace odborníků a edukace veřejnosti na téma jak žít zdravě).

Od srpna pak agentura dělá na aktivitách společenské zodpovědnosti (CSR) GE Money Bank (budování povědomí o dobrovolnickém programu GE Volunteers, o programu zaměřeném na začínající podnikatelky Život nápadům a o výuce finanční gramotnosti Rozumíme penězům.