A je to tady! ČTK zveřejnila hromadné foto ze své říjnové oslavy z pražského Žofína, kde slavila svých 100 let. Najít na snímku šéfredaktora Médiáře není těžké. Najdete se taky?

Foktová kreativní ředitelkou Inspiro Solutions

Nikola Foktová

Nikola Foktová

Funkci kreativní ředitelky digitální agentury Inspiro Solutions z uskupení Kindred Group nově zastává Nikola Foktová. Do Inspira přišla v roce 2015 jako social media manager. Předtím působila jako marketingová konzultantka kulturního centra Cargo Gallery a jako marketingová specialistka prodejce automobilů Porsche Inter Auto CZ. Teď Foktová přebírá část agendy ředitele agentury Martina Ježka – dohlížet bude na kvalitu kreativních výstupů napříč všemi odděleními.

Samostatnou pozici kreativního ředitele agentura dosud neměla, dávala silné postavení social media manažerům, kteří v rámci struktury agentury zastávají strategickou i kreativní roli.

“Nikola prošla po nástupu do Inspira rychlým rozvojem a brzy se z ní stal idea maker, který určoval směr kreativy v řadě našich projektů i nabídek. Postupem času začala přirozeně roli kreativního lídra plnit, takže oficiální vytvoření nové pozice bylo logickým krokem. Nikola skvěle kombinuje idea making s vizualitou využitelnou napříč platformami. To je v současné době klíčové pro komplexní kampaně spojující ATL se socialem a digitálem,” vysvětluje ředitel Ježek.