V únoru vydáme desetiročenku, tištěný speciál Médiáře. Bude chtít svůj výtisk? Napište si o něj.

Footshop přesídlí do Vnitroblocku, Queens otevře vlajkovou prodejnu v Jindřišské

Obchod s teniskami Footshop, který v Praze dosud sídlí v objektu The Chemistry Gallery poblíž stanice metra Vltavská, se začátkem nového roku přemístí. Budova Orco, v němž se nyní nachází, se totiž bude rekonstruovat. „Nechce se nám z Holešovic. Druhého ledna 2018 proto otevřeme novou prodejnu ve Vnitroblocku, rozlohou bude podobná té dosavadní. Zatím máme podepsanou smlouvu na několik let,“ oznámil na úterní konferenci Móda v Česku pořádané weby Retailek a Médiář Peter Kováč z Footshopu.

Peter Kováč z Footshopu. Foto: Vojta Herout

Peter Kováč z Footshopu. Foto: Vojta Herout

Druhý obchod s teniskami, který mění svou lokaci, je Queens. Na zmíněné konferenci o tom za Queens promluvil Radim Stezka. Pražské stěhování je pro Queens v rámci letošních manévrů finální. Začátkem roku značka koupila část firmy Woodies a díky tomu se v Ostravě přesunula do většího prostoru na Stodolní ulici. Poté se v Brně stěhovala z pasáže do Dvořákovy ulice. Nyní se během prosince chystá otevřít vlajkovou prodejnu v Praze v Jindřišské 16. „Líbí se nám myšlenka soustředění streetové módy do jedné nákupní třídy. Takhle budeme blízko Freshlabels i nové, vlajkové pobočky Foot Lockeru,“ doplňuje Stezka.

Radim Stezka z Queens. Foto: Vojta Herout

Radim Stezka z Queens. Foto: Vojta Herout

Na Jindřišské mají už přes rok svou vlajkovou prodejnu také Freshlabels. Za rohem, v Panské ulici, před dvěma týdny znovu otevřeli obchod speciálně s batohy. Na rohu Václavského náměstí a Můstku zavedl letos v červnu svou největší středoevropskou prodejnu zmíněný Foot Locker.