Majitel Seznamu Ivo Lukačovič prohlásil, že jeho online televize Stream.cz dosud byla „obrovská černá díra na peníze“ a teprve teď „se konečně přehoupla z dlouhotrvající, chronické ztrátovosti a začala generovat minimální zisk“. Říká to poté, co Stream.cz opustila dvojice ZáhořKuchynka, jež staví konkurenční projekt pro Mall Group. „Některé formáty čistě internetová televize nemůže uživit,“ tvrdí Lukačovič. Stream.cz s novými šéfy ohlásil novou vlnu seriálů pro mainstream.

Časopis ForMen místo Müllera povede Otta

Mužský měsíčník střídá šéfredaktora a přichází s třetím vydáním speciálu Fashion Bible.

Tomáš Otta

Tomáš Otta. Foto: Mladá fronta

Časopis pro muže ForMen vydavatelství Mladá fronta má od dubna nového šéfredaktora. Místo Jana Müllera se jím stal Tomáš Otta, dosavadní redaktor, který v časopisu dělá od jeho vzniku v roce 2006. Předtím vedl magazín Zoom. Müller, který ForMen řídil od léta 2014, se bude podílet na nových projektech vydavatelství, oznámila Mladá fronta.

ForMen v pondělí 4. dubna přichází se třetím vydáním Fashion Bible, speciálního, rozšířeného čísla, věnovanému pánskému stylu. Speciál se prodává za 99 Kč, má 228 stran, z toho skoro 70 inzertních. Vydání bude doprovázet billboardová kampaň. „U prodeje loňských Fashion Biblí jsme zaznamenali nárůst o 30 % oproti běžnému vydání. Zareagovali jsme tak na prudce rostoucí trh pánské módy a tomu odpovídá i zájem inzerentů,“ podotkl Müller. Speciál ForMenu přišel na trh poprvé na jaře 2015, podruhé tentýž rok v říjnu.

Hlavním autorem Fashion Bible ForMenu je právě nový šéfredaktor Otta.

Fashion Bible má tentokrát na obálce bratry Adama a Davida Krausovy

Fashion Bible má tentokrát na obálce bratry Adama a Davida Krausovy


Druhé vydání Fashion Bible časopisu ForMen

Druhé vydání Fashion Bible časopisu ForMen, podzim 2015

 

První vydání Fashion Bible časopisu ForMen, jaro 2015

První vydání Fashion Bible časopisu ForMen, jaro 2015