Náš newsletter se po letní pauze vrátil na začátku září k běžnému provozu: chodí každý všední den.

Fotbalová Liga mistrů na Prima Cool: v televizi, v mobilní aplikaci i živě na internetu

Zápasy budou komentovat Radek Macháček, Milan Štěrba a Jiří Vrba, ve studiu budou Libor Bouček či Radek Šilhan, hosty pak Marek Jankulovski nebo Tomáš Řepka.

Studio Ligy mistrů na Primě Cool

Studio Ligy mistrů na Primě Cool. Obraz budou snímat tři kamery, dynamičnost záběrů zajistí nový kamerový jeřáb

Studio Ligy mistrů na Primě Cool

Studio Ligy mistrů na Primě Cool. Obraz budou snímat tři kamery, dynamičnost záběrů zajistí nový kamerový jeřáb

Uvedení fotbalové soutěže Liga mistrů v televizi Prima zahrne obsah pro tři platformy - televizi, web a mobilní telefony a tablety.

V televizi začíná Liga mistrů na Prima Cool čtvrtým předkolem v úterý 21. srpna, další utkání půjde ve středu 22. srpna. Odvety jsou v přímých přenosech na programu 28. a 29. srpna. Vysílání fotbalových zápasů je plánováno vždy v úterý a ve středu.

Liga mistrů na Prima Cool: rozpis hracích dnů a zápasů

Liga mistrů na Prima Cool: rozpis hracích dnů a zápasů

Od 1. kola soutěže 18. září bude navíc možné sledovat dva zápasy online na webu - jeden bude ten, který poběží v televizi, druhý souběžný bude k dispozici výhradně na webu Primy. V rámci služby Prima Play Premium budou tyto streamy zpoplatněny, bude třeba dát měsíční paušál 49 Kč. Krátká videa klíčových událostí zápasů nabídne web zdarma.

Tyto klipy budou k dispozici i v mobilní aplikaci. Doplní je výsledkový servis, aktuality a průběžné hodnocení zápasu.

V televizi budou součástí každého utkání přenosy z fotbalového studia, jehož moderátoři nás provedou zápasem. Toto studio se připravuje exkluzivně pro vysílání Ligy mistrů. Začátky vysílání jsou plánovány na 20.15 a o přestávce i po skončení utkání čekají na diváky diskuse s odborníky a hosty. V úterý půjdou navíc na sestřihy ze zbývajících 7 zápasů dne.

Ambasadorem projektu je Marek Jankulovski, hostem ve studiu bude také Tomáš Řepka. Fotbalové studio moderují Radek Šilhan a Libor Bouček, budou se pravidelně střídat. Komentátory při hře budou Radek Macháček, Milan Štěrba (Sport 1) a také Jiří Vrba. Režie studia se ujme Vojtěch Nouzák, který režíruje na Primě Show Jana Krause či na Barrandově Politickou střelnici.

Fotbal se na Primu vrací po dvou letech, kdy na Primě Cool skončilo vysílání Premier League. V předchozích letech Prima nabízela zápasy národního mužstva, utkání předkola Ligy mistrů, tehdejšího Poháru UEFA, finále Interkontinentálního poháru, pět let Gambrinus liga, tři sezóny Premier League a taky Euro 2008.

Liga mistrů: mobilní aplikace

Liga mistrů: mobilní aplikace

Liga mistrů: web

Liga mistrů: web