Redakce zpravodajství České televize přichází s novou formou zpravodajského obsahu – komiksem. Každý den přidá nový. Obrazové příběhy vznikají ve speciálních aplikacích podle reportáží odvysílaných v pořadech ČT a cílem je přilákat především mladší generaci. Výrobit jeden díl trvá několik hodin, na projektu se podílí šest lidí – redaktoři, editoři, grafici a korektorky.

Fragile dál pro online CzechTourismu a Liberecka

Agentura Fragile obhájila ve výběrovém řízení další online kampaně pro státní centrálu cestovního ruchu CzechTourism a pro Liberecký kraj.

CzechTourism pro oslavy 100. výročí od založení samostatného Československa přichystal jednotnou marketingovou koncepci a kampaň. Fragile zajistí online komunikaci kampaně a bude pokračovat ve správě pro zahraniční trhy, kterou už vedla při propagaci 700. výročí od narození největšího českého krále a římského císaře Karla IV. Kampaň 100 let v zemi příběhů bude propagovat na trzích Německa, Ruska, USA, Velké Británie, Slovenska a Beneluxu.

Pro Liberecký kraj bude Fragile pokračovat v realizaci marketingové komunikace na sociálních sítích, včetně nastavení komunikační strategie a vytváření vizuálního obsahu.