Redakce zpravodajství České televize přichází s novou formou zpravodajského obsahu – komiksem. Každý den přidá nový. Obrazové příběhy vznikají ve speciálních aplikacích podle reportáží odvysílaných v pořadech ČT a cílem je přilákat především mladší generaci. Výrobit jeden díl trvá několik hodin, na projektu se podílí šest lidí – redaktoři, editoři, grafici a korektorky.

Fragile dělá kampaně pro Obag.cz a Obag.sk

O Bag

Doplňky O Bag

Agentura Fragile vyhrála výběrové řízení firmy Sofa Surfers a realizuje kampaně na podporu prodeje módních kabelek a doplňků italské značky O Bag, které jsou vyrobené z materiálu EVA, a tak jsou omyvatelné. Sofa Surfers produkty prodává přes e-shopy Obag.cz a Obag.sk.

Cílem spolupráce s Fragile je v první etapě analýza a optimalizace nastavení prodejních kampaní a v druhém kroku pak kontinuální podpora prodeje přes všechny dostupné výkonnostní kanály - kampaně PPC v síti Google AdWords, Seznam Sklik a v sociální síti Facebook a dál podpora prodeje ve integrátorech a porovnávačích zboží Glami, Zboží a Heureka. Fragile zefektivní nastavení kampaní a garantuje, že optimalizací dosáhne nárůstu celkového výkonu kampaní oproti současnému stavu.