Prezident Miloš Zeman by si „velice přál“ personální změny v České televizi. Řekl to v televizi Barrandov, bez upřesnění, koho by se měly týkat. Připomněl, že takové změny nemůže dělat prezident, ale mohou je spustit poslanci, když dvakrát zamítnou výroční zprávu o hospodaření České televize. „Tak uvidíme, jestli to udělají,“ pověděla hlava státu.

Glanc uvedl speciál k 20 letům Frekvence 1, s dárkem na obálce

Speciální vydání Glancu k 20 letům Frekvence 1

Speciální vydání Glancu k 20 letům Frekvence 1

Rádio Frekvence 1 si připomíná 20 let existence mimo jiné speciálním vydáním časopisu Glanc z vydavatelství Astrosat. Speciál čtrnáctideníku vychází ve středu 23. října v nákladu 78.000 výtisků, s kosmetickou taštičkou jako dárkem. Nabídne portréty moderátorů stanice.

Ta začala vysílat 24. října 1993, stejně jako Evropu 2 zakládal tým Michela Fleischmanna, dnešní prezident provozujícího koncernu Lagardere.

Rádio vyprodukovalo pořady jako Dámský klub, Pressklub, Sexy život, Sportbar, Křížový výslech, Odpolední express, Knedlo, zelo, vepř, Co vy na to, pane Kraus? či Rande, řada moderátorů se prosadila v televizi.

Vedli ho Josef Vlček, Jan Šedina, Jan Trhlík, Ivo Mravinac, Vít Vojtěch, Janek Uhrin, Kateřina Fričová či Barbora Tachecí.