V únoru vydáme desetiročenku, tištěný speciál Médiáře. Bude chtít svůj výtisk? Napište si o něj.

From Good to Great — How to hack Young Lions

Uvažujete o účasti v Young Lions a chcete zvýšit svou šanci na výhru? Předchozí vítězové a porotci jsou připraveni se s vámi podělit o své zkušenosti a doporučení na warm-up eventu.

Young Lions 2017

Young Lions 2017

Jednou z mnoha novinek letošních Young Lions, každoroční soutěže mladých kreativců spjaté s největším světovým reklamním festivalem Cannes Lions, je tato akce, která zájemcům nabízí příležitost získat maximum informací o samotné soutěži, jak se na ni lépe připravit a jak zvýšit svoje šance na vítězství v národním kole a cestu na festival kreativity do Cannes. Předchozí vítězové i porotci jednotlivých kategorií se podělí o svá doporučení, tipy a návody.

Mezi vystupujícími budou vítěz zlaté medaile v Cannes v kategorii Media a loňský porotce kategorie Media Ondřej Krátký z Liftago, prezident loňské poroty kategorie Print Martin Charvát z Remembershipu nebo dvojnásobný vítěz kategorií Print a Cyber a loňský porotce kategorie Cyber Pavel Flégl z Bistro agency.

Akce proběhne v Impact Hubu v Prazev úterý 4. dubna 2017 od 19.30 do 22.00. Je potřeba zakoupit vstupenku. Počet míst je omezen. Soutěž Young Lions organizuje společnost Lionhearted ve spolupráci s AKA a ADC.