Fruitisimo má první bar na D1

Fruitisimo na čerpacích stanicích Shell

Fruitisimo na čerpacích stanicích Shell

Síť ovocných barů Fruitisimo uzavřela dohodu s čerpacími stanicemi Shell a otevřela první ovocný bar. Je na stanici na 44. kilometru D1 ve Všelapech. Podle slov spolumajitele Fruitisima Jana Hummela podnik do konce roku otevře v Česku na Shellu ideálně dva až tři další takové bary, do budoucna až patnáct. Potenciál vidí Hummel i v zahraničí, kam letos Fruitisimo expandovalo s pomocí dvou soukromých investorů. Na českém území vlastní síť zhruba padesáti poboček. 

Sympatický tah. Doufám, že tam budou brát kupóny z placených záchodů. Mimochodem: je to takové lehce nevábné téma, ale jdu do toho. Platit na dálnici o 20 % víc za benzín a ještě platit za záchody, to je customer experience jak stehno.
Tomáš Krásný (Blue Strategy)

Velmi smělý krok, nevsadila bych na jeho úspěch, ale odvahu Fruitisimu upřít nelze. Bude hodně záležet na výběru stanic, takže nezbývá než popřát šťastnou ruku.
Jana Kubištová (Budvar)

Odjakživa nechápu, že na dálnici jsou pouze společnosti typu McDonald’s a nepodařilo se tam dostat jiným typům občerstvení. Konkurence a výběr je skvělý posun.
Martin Boček