Panelovou diskusí v pondělí ve 13 hodin startuje 2. ročník Týdnů mediálního vzdělávání. Potrvá šest týdnů a proběhne na víc než stovce základních a středních škol po celém Česku. Zapojí se do něj 45 novinářů a mediálních odborníků. Pořádá ho Člověk v tísni v programu Jeden svět na školách.

Fyi Prague nově komunikuje za čerpačky OMV

Provozovatel čerpacích stanic OMV Česká republika si ve výběrovém řízení pro public relations vybral agenturu Fyi Prague Jana Řezáče a Františka Brože. Jejím úkolem bude kompletní tiskový servis a také aktivity k posílení pozice značky. U OMV střídá dosavadní agenturu Grayling.

„Intenzivní media relations budeme kombinovat s projekty, které nám pomohou nově navázat či upevnit vztahy s důležitými stakeholdery značky. Chytrými minikampaněmi chceme dokázat, že OMV pro zákazníky zajistí ideální servis na dlouhé cesty, víkendové vyjížďky nebo městské dojíždění,“ plánuje Jan Řezáč z Fyi Prague.

Rakouská OMV v Česku provozuje přes 160 čerpacích stanic ve strategických dopravních uzlech a důležitých silničních tazích. Na tuzemský trh vstoupila v roce 1991.