Premiér Andrej Babiš (ANO) vystoupí v neděli 18. listopadu od 21.25 v živě vysílaném rozhovoru televize Nova. Půlhodinový pořad Vládní krize tentokrát nahradí Střepiny a bude ho moderovat Rey Koranteng. Interview se má zaměřit na dění, jež způsobila kauza Seznamu Babišův syn promluvil.

Gáborová přešla z Blue Events do Outboxers

Aneta Gáborová příchází do Outboxers

Aneta Gáborová příchází do Outboxers

Po pěti letech ve firmě pořádající konference Blue Events přechází Aneta Gáborová (za svobodna Zímová) do startupu Outboxers, jenž se specializuje na rychlé prototypování produktů a služeb, jejich testování u koncových zákazníků a uvádění na trh. Outboxers letos na jaře založili Dalibor Pulkert a Michal Kardaš z Etnetery, mezi jejich klienty patří ČSOB, Economia nebo Direct pojišťovna.

Na pozici innovation lead má Gáborová na starosti vedení klientských i interních projektů. “Firmy dnes nemají problém s nápady, jako spíš s kapacitou a kompetencemi k jejich realizaci a otestování u zákazníků,” shrnuje svou dosavadní zkušenost, “děláme všechno proto, aby výstupem byly lepší produkty a služby i zastavení plýtvání penězi a talentem na projekty, které na trhu neuspějí.”

V Blue Events, firmě, která pořádá řadu konferencí z retailu, marketingu, bankovnictví či finančního řízení, měla Gáborová na starosti obsah a vedení vybraných akcí. Působila jako managing partner, podílela se na strategickém řízení a vedení týmu, donedávna také vlastnila 5 % společnosti.