Prezident Miloš Zeman by si „velice přál“ personální změny v České televizi. Řekl to v televizi Barrandov, bez upřesnění, koho by se měly týkat. Připomněl, že takové změny nemůže dělat prezident, ale mohou je spustit poslanci, když dvakrát zamítnou výroční zprávu o hospodaření České televize. „Tak uvidíme, jestli to udělají,“ pověděla hlava státu.

Gáborová přešla z Blue Events do Outboxers

Aneta Gáborová příchází do Outboxers

Aneta Gáborová příchází do Outboxers

Po pěti letech ve firmě pořádající konference Blue Events přechází Aneta Gáborová (za svobodna Zímová) do startupu Outboxers, jenž se specializuje na rychlé prototypování produktů a služeb, jejich testování u koncových zákazníků a uvádění na trh. Outboxers letos na jaře založili Dalibor Pulkert a Michal Kardaš z Etnetery, mezi jejich klienty patří ČSOB, Economia nebo Direct pojišťovna.

Na pozici innovation lead má Gáborová na starosti vedení klientských i interních projektů. „Firmy dnes nemají problém s nápady, jako spíš s kapacitou a kompetencemi k jejich realizaci a otestování u zákazníků,“ shrnuje svou dosavadní zkušenost, „děláme všechno proto, aby výstupem byly lepší produkty a služby i zastavení plýtvání penězi a talentem na projekty, které na trhu neuspějí.“

V Blue Events, firmě, která pořádá řadu konferencí z retailu, marketingu, bankovnictví či finančního řízení, měla Gáborová na starosti obsah a vedení vybraných akcí. Působila jako managing partner, podílela se na strategickém řízení a vedení týmu, donedávna také vlastnila 5 % společnosti.