Proč děláme web, denní newsletter, týdenní Katovnu a nově též měsíční souhrny? Poslechněte si.

Gajduškovou vystřídá ve spořitelně Krejcarová

Ředitelkou komunikace České spořitelny se stala Marta Krejcarová, přichází ze Slovenska.

Marta Krejcarová

Marta Krejcarová

Novou ředitelkou komunikace České spořitelny se od 1. září stane Marta Krejcarová, která několik let řídila komunikaci a sponzoring ve Slovenské spořitelně. V této pozici nahrazuje Kláru Gajduškovou. Ta bude od září působit jako šéfka Sociální banky České spořitelny, která má nabízet bankovní služby lidem, pro které jsou klasické bankovní služby a poradenství nedostupné.

Marta Krejcarová začala svou kariéru v televizním zpravodajství, nejdřív v televizi Prima a později v České televizi. V roce 1992 přesedlala na public relations, když začala pracovat jako PR manažerka. O tři roky později se stala mluvčí německé univerzální pojišťovny R+V. V roce 2002 přešla jako mluvčí do bratislavské Československé obchodní banky. Po pěti letech začala pracovat pro Slovenskou spořitelnu, nejdříve jako vedoucí oddělení sponzoringu a eventů a o tři roky později se stala ředitelkou komunikace a sponzoringu. V té době zároveň působila i jako členka správní rady Nadace Slovenské spořitelny.

V nové funkci bude mít na starosti externí i interní komunikaci a bude zároveň zaštitovat i CSR aktivity České spořitelny.