AeroMobil uvádí světovou premiéru historicky první reklamy na létající auto

Slovenský stroj po 10 letech vývoje startuje finální kroky ke spuštění komerčního prodeje.

  • 30. 03. 2021 22:20

Ve spolupráci s reklamní agenturou Made by Vaculik a produkcí Stink Films vznikl vůbec první reklamní spot na létající auto. Základem kampaně je minutové video, které představuje vývoj AeroMobilu od snu až po realitu. Ten podporuje claim Be. The. Experience. Emoci poselství dotváří voiceover v první osobě, která poskytuje AeroMobilu příležitost hovořit sám za sebe.

Kreativním ředitelem kampaně je Juraj Vaculík, který se v roce 2010, po letech v reklamě a vybudování úspěšné slovenské reklamní agentury Made by Vaculik, rozhodl založit právě firmu AeroMobil, která létající auto vyvíjí. Nyní spojil obě svoje vášně a vytvořil tuto kampaň jménem obou firem, které zakládal.

„Jsem si jistý, že s naší vizí a výjimečným produktem dosáhneme ještě řady prvenství,“ prohlašuje Juraj Vaculík. „Nejnovější letové testy potvrdily, že jsme se správným produktem na správné cestě k revolucionalizaci osobní dopravy. Po letech designování, vývoje, inženýringu a testování se blížíme do komerční fáze a rozhodli jsme se odstartovat historicky první reklamu na létající auto na světě. Věřím, že globální kampaní zprostředkujeme své nadšení a odhodlání naplnit naši vizi budoucnosti osobní mobility.“

Podle Patricka Hessela, předsedy představenstva a šéfa AeroMobilu, nový dopravní prostředek „dokáže to, co nedokáže žádný supersport nebo soukromé letadlo“. Spot uvádí, že první zákazníci si budou moci nový stroj vyzkoušet v roce 2023.

„Jsme hrdí, že pomáháme představit AeroMobil, který je vysněným dopravním prostředkem mnoha generací,“ říká zakladatel a prezident Stink Group Daniel Bergmann. „Vytvořit ten správný styl komunikace, abychom vzbudili nadšení a současně demonstrovali tento neskutečný vynález, je nesmírně důležité, proto to byla výzva. Naše práce pomůže napřít pozornost na tento revoluční produkt. Jsem jeho obrovský fanoušek a budu určitě jeden z prvních, kdo ho vyzkoušejí.“

Be. The. Experience.
Kreativní agentura
Produkční agentura
Značka
Klient
Nasazení
30. 03. 2021
Obor
Creative director, copy
Art director
Zvukový design