Náš newsletter se po letní pauze vrátil na začátku září k běžnému provozu: chodí každý všední den.

Alpine Pro v kampani ukazuje Krčmáře a Vítkovou

Hlavní postavou inhouse spotu výrobce sportovního oblečení je biatlonista Michal Krčmář.

  • 11. 12. 2018 00:05

Český výrobce outdoorového oblečení Alpine Pro spustil koncem listopadu komunikační kampaň, kterou připravil na soustředění biatlonové reprezentace ve slovinském biatlonovém středisku Pokljuka. Ústřední postavou spotu je olympijský medailista Michal Krčmář, který předvádí, jak tvrdý a namáhavý sport biatlon je. „Biatlonisty oblékáme už desátou sezónu. Jsme hrdí na to, že se naše spolupráce stále prohlubuje a že máme možnost dodávat kvalitní oblečení těm nejlepším sportovcům na světě. I proto jsme naši zimní kampaň spojili s tvářemi českého biatlonu,“ prohlásil Václav Hrbek, generální ředitel Alpine Pro.

Komunikační kampaň běží v televizním vysílání na stanicích ČT1 a ČT Sport, také online, v celé síti prodejen Alpine Pro v Česku, v pražské MHD, na billboardech u obchodních center a v lyžařských střediscích. Novinkou je i kampaň v rádiích, kde mohou posluchači soutěžit o zimní kolekci oblečení a vstupenky na Světový pohár v Novém Městě na Moravě. Součástí jsou i zákulisní informace, rozhovory s biatlonisty a další informace, které se k fanouškům dostanou přes sociální sítě a webové stránky. Kampaň pracuje s hashtagem #biatlonovarodina.

Podobu nové kampaně vytvořil interní tým Alpine Pro, režii Petr Billy, za kameru se postavili Filip Mašek a Martin Třešňák. Jak spot, tak fotografie vznikly za čtyři dni během října při soustředění reprezentace ve zmíněné Pokljuce. Krčmář do spotu oblékl novinku letošní sportovní kolekce – kraťasy, které biatlonisté budou využívat jako zateplující vrstvu při rozjezdech na světových pohárech i trénincích v chladnějších teplotách.

Michal Krčmář pro Alpine Pro

Michal Krčmář pro Alpine Pro

Veronika Vítková pro Alpine Pro

Veronika Vítková pro Alpine Pro

Abys vyhrál i zítra, musíš být připravený už dnes

  • Značka: Alpine Pro
  • Klient: Alpine Pro
  • Kreativa: inhouse
  • Režie: Petr Billy
  • Kamera: Filip Mašek, Marek Třešňák
  • Mediamix: televize, online, rádio, out-of-home, instore