„Ať sněží pravé Vánoce.“ Albert ukáže bílé svátky dětem, které je ještě nezažily

Spot jako v předchozích dvou letech režírovala Jasmína Blaževič v produkci Bistro Films.

  • 03. 11. 2020 00:00

Vánoční kampaně pro řetězec Albert se znovu zhostila agentura VCCP a už potřetí v něm ukazuje postavu Darebáčka, opět o rok staršího. „Letos chceme vyprávět příběh pravých bílých Vánoc. V tuto chvíli je obtížné odhadnout, zda na svátky bude sníh. Bez ohledu na to, zda Česko přikryje sněhová nadílka, budou Vánoce v Albertu pro naše nejbližší bílé,“ říká marketingová ředitelka Albertu Kateřina Harris.

Zadáním bylo vytvořit emocionální příběh, který zároveň komunikuje jasně značku a kde velkou roli hraje jídlo a jeho příprava, protože „Albert je expert na jídlo“. Hlavním sdělením kampaně tak je, že jídlo během Vánoc není „jen“ jídlo, ale že skvělé jídlo dávat a podělit se o ně má i další význam – je to dárek od srdce, způsob, jak vyjádřit lásku.

„Vyprávění celého příběhu vychází z kouzla bílých Vánoc, které menší děti nikdy nezažili, podobně jako Darebáčkova sestra Sára. Bez ohledu na počasí ale chce Darebáček své sestřičce přání splnit. S pomocí maminky jí nachystá sváteční bílou atmosféru doma tím, že napeče spoustu bílého cukroví, kterým navodí pocit kouzelných, zasněžených Vánoc. Albert tak emocionálním příběhem znovu komunikuje svůj cíl sbližovat pomocí skvělého jídla a ze srdce připravených pokrmů,“ uvádí agentura.

Spot stejně jako v předchozích dvou letech režírovala Jasmína Blaževič v produkci Bistro Films. Hudebně ho doprovází známá skladba White Christmas od Deana Martina. Kampaň byla spuštěná 2. listopadu.

Vánoce 2020
Kreativní agentura
Mediální agentura
PR agentura
Produkční agentura
Značka
Nasazení
02. 11. 2020 - 03. 12. 2021