Benzina připomíná palivo Verva pro vyšší výkon

Při natáčení spotů od Scholz & Friends byla použita i závodně upravená Porsche GT3 Cup.

  • 02. 04. 2019 12:00

Značka Benzina koncernu Unipetrol odstartovala novou produktovou kampaň zaměřenou na prémiová paliva Verva. Komunikační koncept je postaven na hlavních výhodách paliva mezi které patří vyšší výkon, lepší akcelerace nebo nižší spotřeba.

Kampaň se sloganem Načerpejte sílu pro vyšší výkon ukazuje příběhy z prostředí motorsportu, kde závodníci ve spojení s Vervou podávají lepší výkony a díky tomu zažívají svá vítězství. Voiceover spotu se snaží motivovat zákazníky k tomu, aby i oni díky prémiovým palivům Verva zažili svá vítězství. Televizní spot vznikal v různých lokalitách v Česku i v zahraničí. Při natáčení byla použita závodně upravená auta Porsche GT3 Cup a ve spotu vystupuje mimo jiné i šampion v moto stunt ridingu.

Kampaň poběží od začátku dubna do konce května na televizních obrazovkách vybraných stanic skupin Nova a Prima, v rádiích Impuls a Evropa 2 a online, včetně sociálních sítí. Součástí kampaně budou i další aktivity jako interní event pro zaměstnance, projížďka v Porsche nebo jednotlivé soutěže pro širokou veřejnost.

Benzina: Načerpejte sílu pro vyšší výkon (Scholz & Friends)

Benzina: Načerpejte sílu pro vyšší výkon (Scholz & Friends)

Kreativní agentura
Produkční agentura
Značka
Klient
Nasazení
01. 04. 2019 - 31. 05. 2019
Obor
Voiceover