Comtech Can nově pracuje pro krmiva Fitmin, uvádí kampaň na přírodní pamlsky

V kampani od půli června agentura představuje přírodní pochoutky pro domácí zvířata.

  • 14. 06. 2021 00:00
Klíčový vizuál kampaně

Klíčový vizuál kampaně

Agentura Comtech Can přivítala mezi svými klienty značku krmiv pro psy, kočky a koně Fitmin, součást skupiny Dibaq. Pro ni Comtech přichystal kampaň na přírodní psí a kočičí pamlsky Fitmin Purity Snax, která startuje 14. června. „Hlavní roli v ní budou samozřejmě hrát domácí mazlíčci, kteří jsou v Česku tak oblíbení, že je najdeme ve dvou třetinách domácností,“ uvádí account manager značky Hana Mádlová.

Od 90. let 20. století Dibaq vyrostl v celosvětového exportéra. Jeho krmiva putují do celé Evropy, do Vietnamu nebo na Blízký východ. Ve svém regionu společnost zaměstnává na 160 lidí. „Tato kvalitní krmiva pro zvířata se vyrábějí v Česku, v citlivě zrekonstruovaném bývalém statku v podhůří Orlických hor, a to už víc než 20 let,“ doplňuje Hana Mádlová.

Součástí kampaně je rovněž internetový kalkulátor odměn pro domácí zvířata. „Psi a kočky nejsou jen našimi čtyřnohými společníky. Zastávají roli psychologů, bavičů, majordomů, bodyguardů, záchranářů, chův dětí, seznamovacích agentů, doktorů, asistentů, masážních terapeutů či osobních trenérů. Aniž bychom si to uvědomovali, usilovně pracují na tom, aby nás činili šťastnými,“ uvádějí tvůrci.

Do aplikace stačí zadat přibližnou velikost psa nebo kočky a aktivitu, kterou dnes zvíře provozovalo. Kalkulátor vypočítá, jaké služby dnes svému pánovi poskytlo a jakou odměnu si zaslouží. Za sdílení výsledků na sociálních sítích lze vyhrát iPhone 12 a desítky dalších cen. Totéž platí i po zadání hracích kódů, jež zákazníci najdou uvnitř balení Fitmin Purity Snax.

Kalkulátor odměn pro Fitmin

Kalkulátor odměn pro Fitmin

Snax odměna
Kreativní agentura
Mediální agentura
Značka
Klient
Nasazení
14. 06. 2021 - 11. 07. 2021
Mediamix
Creative director
Account director
Art director
Account executive