Dopřejte si špetku fantazie, připomíná se tradiční lahví hroznová a bezová Vinea

Tradiční československá značka v kampani od Triadu ukazuje, že zázraky se dějí na vinici.

  • 20. 09. 2020 23:30

Tradiční značka Vinea, vzniklá v roce 1974 v Československu, má nový positioning i nový komunikační koncept. Cílem je mimo jiné dát prostor ikonické čtvrtlitrové lahvi, která stála při zrodu značky a je s ní neodmyslitelně spojená. Magické bohatství barev a svěží esprit, který těží z krásy a rozmanitosti přírody, má za cíl zaujmout ženy a muže ve věku mezi 25 až 45 lety.

„Vracíme se k podstatě značky Vinea, kterou je nejen hroznová šťáva, ale i černý bez. Jejich spojení dohromady vytváří jedinečnou chuť a vůni, díky které je Vinea tak unikátní a oblíbená. I proto jsme se rozhodli letos vrátit zpět ke kořenům nápoje a začít nově vyprávět příběh, který je značce vlastní a kraluje v něm pořádná dávka fantazie,“ říká brand manažerka Viney Lubica Mieresova

Limonáda Vinea, vyráběná podle originální receptury, chce vyzdvihnout hodnotu značky a posílit spotřebitelské vnímání brandu jako skutečného klenotu mezi sycenými nápoji. Na televizních obrazovkách běží kampaň od poloviny srpna a slovenské diváky bude bavit až do konce září, české do 11. října. Kromě televizních spotů obsadila kampaň také venkovní reklamní nosiče a doplňují je bohaté POS materiály.

Autory kampaně a spotu, který se natáčel přímo na vinohradu, kde se hrozno pro Vineu pěstuje, je agentura Triad Advertising. Kreativy se zhostilo trio Martin Woska, Vlado Kurek a Matúš Hliboký, Woska s Hlibokým vytvořili i texty. Televizní spot režírovala Veronika Jelšíková, produkci zajistili Stink Films.

Vinea: Zázračné stvoření (Triad Advertising)

Vinea: Zázračné stvoření (Triad Advertising)

Vinea: Zázračné stvoření (Triad Advertising)

Vinea: Zázračné stvoření (Triad Advertising)

Zázračné stvoření
Kreativní agentura
Produkční agentura
Značka
Nasazení
14. 08. 2020 - 11. 10. 2020
Mediamix
Creative director, strategist
Creative director, copywriter
Creative director, copywriter
Art director
Account manager
Account manager
Fotografie