Hanácká vodka se poprvé spojuje se známou tváří, ve spotu tančí Matěj Ruppert

Cílem „silvestrovské“ kampaně se zpěvákem Monkey Business je zvýšit povědomí o značce.

  • 05. 12. 2019 19:55

Palírna U Zeleného stromu spouští novou kampaň na Hanáckou vodku. Její tváří se stává zpěvák Matěj Ruppert. Součástí integrované kampaně,  která ukazuje Hanáckou vodku jako ideální pití na party, bude televizní spot v České televizi i na komerčních stanicích, online včetně sociálních médií, venkovní citylighty a PR komunikace.

Matěj Ruppert v reklamě na Hanáckou vodku

Matěj Ruppert v reklamě na Hanáckou vodku: citylight

Cílem kampaně je zvýšit povědomí o značce. „Konec roku vybízí k setkávání s přáteli a silvestrovským party. K těm neodmyslitelně patří také chytlavá hudba a tanec. Ve spolupráci s tanečníky z televizního spotu chceme dát dohromady několik nekomplikovaných kroků, které se mohou lidé naučit a zatančit si na vánočním nebo silvestrovském večírku,“ upřesňuje myšlenku brand manager Hanácké vodky Jan Sedláček.

Matěj Ruppert při natáčení reklamy na Hanáckou vodku

Matěj Ruppert při natáčení reklamy na Hanáckou vodku

Pro Hanáckou vodku jde o první spojení se známou tváří. „Matěje Rupperta jsme si vybrali pro spolupráci, abychom šikovně využili jeho hudební i pohybové nadání a umění udělat tu správnou party,“ poznamenal Sedláček. Komunikace rozšiřuje aktuální koncept Čistá vodka, čistá zábava s posunem od #PureSpirit k #PureSilvestrSpirit.

„Jak spousta lidí ví, vodka je jedním z mých oblíbených pití. Svého času dokonce v jednom baru míchali vodku s džusem podle mého receptu. Navíc se považuji za patriota a jsem rád, když se mohu spojit s tradiční českou značkou. Na nabídku spolupráce na kampani k Hanácké vodce jsem proto rád kývl. Také jsem si po čase zase rád zatančil,“ řekl Ruppert.

Čistá vodka, čistá zábava: Pure Silvestr Spirit
Kreativní agentura
Produkční agentura
Značka
Nasazení
21. 11. 2019 - 31. 12. 2019