Kampaň festivalu Tanec Praha vizualizuje pohyb ve statickém médiu

Letošní 33. ročník pražského tanečního festivalu propaguje také spot od Romana Valenta.

  • 21. 05. 2021 00:00

Agentura S5IVE připravila ještě pod taktovkou Romana Číhalíka kampaň pro letošní 33. ročník festivalu Tanec Praha. Kampaň má přiblížit současný moderní tanec, popularizovat ho a oslovit širokou veřejnost.

„Na kreativním zpracování letošního ročníku jsme spolupracovali s režisérem a fotografem Romanem Valentem. Společně jsme snažili přijít na možnost, jak vizuálně zaznamenat pohyb tanečníků ve statickém médiu a zároveň divákovi nabídnout možnost přímo se dotknout jejich těl. Týmž způsobem probíhá i většina představení, kde tanečníci a diváci jsou jedna forma. Na spolupráci s Tancem Praha si cením svobody práce, otevřenosti klienta a vzájemného respektu celého tvůrčího týmu,“ řekl Číhalík.

Kampaň byla připravena ve spolupráci s produkcí Armada Films. Proběhne v televizi, rádiu, onlinu, printu, na venkovních plochách a přímo v místech tanečních vystoupení jak v Praze, tak regionech.

Kampaň na 33. ročník festivalu Tanec Praha

Kampaň na 33. ročník festivalu Tanec Praha

Kampaň na 33. ročník festivalu Tanec Praha

Kampaň na 33. ročník festivalu Tanec Praha

Festival Tanec Praha je jednou z největších událostí v českém kulturním kalendáři od roku 1989. Probíhá každoročně v červnu nejen v Praze, ale na několika místech po celé republice. Festival představuje pestrost a kvalitu aktuální zahraniční a tuzemské scény moderního tance.

Na dotek vašich smyslů
Kreativní agentura
Produkční agentury
Značka
Klient
Creative idea, creative director
Creative idea, photographer