Když Savo voní, nic vás už nepřekvapí, snaží se přesvědčit tradiční značka čističů

Savo teď už bez chloru se prezentuje jako voňavý čistič a nově i jako prostředek na praní.

  • 16. 07. 2020 16:10

Značka Savo, která byla v Československu uvedena na trh v roce 1973 a nyní spadá pod Unilever, má sice u spotřebitelů vysoké povědomí, ale také historicky silně zakořeněné spojení se zápachem chlóru a nebezpečím užívání. Negativní konotace spojená se zápachem je také hlavní překážkou pro zvažování koupě modernější řady Savo bez chloru.

Právě s tímto předsudkem bojuje nová kampaň, která přiznává slabou stránku starého známého Sava, ale obrací ji ve prospěch nového, modernějšího portfolia řady bez chloru, která voní a je vhodná ke každodennímu užívání. „A když Savo voní, tak vás nic nepřekvapí! Ani to, když se z Vašeho psa stane Mozart a dítěte Picasso,“ uvádějí tvůrci kampaně z agentur Havas a Digičáry.

Kromě spotu propagující čističe se značka Savo v nové kampani věnuje také kategorii praní, do které vstoupila poměrně nedávno. Tato část portfolia potřebuje zvýšit povědomí a informovat o hlavních benefitech, kterými jsou odstraňování odolných skvrn, zanechání hygienicky čistého prádla a vůně.

„Točili jsme v době koronaviru, kdy část štábu musela být testována na koronavirus, všichni jsme museli být v rouškách a na místě byl přítomen doktor, který měřil teplotu. I přes tyto nástrahy díky efektivní spolupráci s mnoha odborníky na volné noze se nám podařilo vejít do skromného budgetu a vše zvládnout za jeden den. To je pro klienta v situaci před nastupující ekonomickou krizí značná výhoda!“ míní Vít Koubský, spoluzakladatel agentury Digičáry. Ta vytvářela doprovodné kreativy - klíčový vizuál či banner pro web.

Dezinfekce

Dezinfekce

Dezinfekce

Dezinfekce

Praní

Praní

Praní

Praní

Když může Savo vonět, tak už vás nic nepřekvapí
Kreativní agentura
Mediální agentura
Produkční agentura
Značka
Klient
Nasazení
01. 07. 2020 - 30. 11. 2020
Account director
Produkční