Letní online kampaň Metaxy od Socialsharks nabízí výběr hudby na Spotify

Agentura Socialsharks je od ledna kreativní agenturou Metaxy, už déle jí zajišťuje také sítě.

  • 26. 07. 2021 00:00
Metaxa

Letošní letní kampaň Metaxy je laděna do žluté a modré

Slunce a řecká atmosféra jsou hlavní atributy nové marketingové kampaně alkoholického nápoje Metaxa, kterou má na starosti agentura Socialsharks. Ta je od ledna oficiálně kreativní agenturou této značky.

„Přišlo léto a s ním návrat ke slunci. Je to příležitost vychutnat si společné chvíle se svými nejbližšími, radovat se, užívat si zábavy a pohody. S kampaní nám pomáhá kreativní agentura Socialsharks, se kterou už dlouhodobě spolupracujeme v oblasti sociálních médií,“ říká Jiří Poláček, brand manažer Metaxy ze společnosti Mast-Jägermeister CZ.

V posledních letech se značka zaměřovala především na propagaci dvanáctihvězdičkové Metaxy, v reklamách nabádala nápoje nepít, ale vychutnávat, potažmo objevovat. Letošní letní kampaň propaguje i pěti- a sedmihvězdičkovou variantu, nese se ve znamení žluté a modré barvy a má navodit asociace slunce a moře. Kampaň odstartovala spuštěním webu www.sluncemzalite.cz a www.slnkomzaliate.sk. Novinkou je využití aplikace Spotify, na níž je k dispozici playlist letních hitů, který má zpříjemnit společné chvíle strávené s rodinou či přáteli.

Od 26. července běží mediální kampaň v digitálním prostředí včetně sociálních sítích, která bude podpořena i v místě prodeje prémiovým vystavením a spotřebitelskou soutěží ve vybraných řetězcích. „Je to po dlouhé době nová výrazná lokální kampaň Metaxy. Pro nás bude kampaň navíc první vlaštovkou ve změně tonality,“ doplňuje Daniel Krásný, kreativní ředitel Socialsharks. „Spolupráci se Socialsharks jsme si vyzkoušeli už v úspěšné velikonoční kampani, která přinesla skvělé výsledky a výrazný nárůst prodejů. Létem chceme na tento úspěch navázat,“ dodává brand manažer Poláček.

Sluncem zalité
Kreativní agentura
Mediální agentura
Značka
Nasazení
26. 07. 2021 - 31. 08. 2021
Mediamix
Creative director
Account director
Account executive
Graphic designer
Photographer