mBank pokračuje s ilustracemi od Surovcové, kreslená nula je balón

Česká pobočka polské banky v dalším ilustrovaném spotu propaguje svou mPůjčku.

  • 21. 05. 2019 22:35

mBanka: mPůjčka (Loosers)

mBanka: mPůjčka (Loosers)

Dva měsíce od spuštění nového komunikačního konceptu přichází mBank s další kampaní od agentury Loosers. Komunikaci mKarty Svět nyní v televizi a v dalších médiích střídá kampaň na podporu mPůjčky. Jedná se o půjčku zdarma, u které klient neplatí po dobu splácení žádný úrok. Splátky lze rozložit až do 24 měsíců.

Kampaň se drží ilustrovaného vizuálního stylu, který akcentuje hlavní hodnoty banky – mobilitu a jednoduchost. “Nový komunikační koncept se nám osvědčil. První výsledky ukazují, že jsme se vydali správným směrem. Kampaň funguje imageově i akvizičně,“ pochvaluje si Tereza Froňková, marketingová ředitelka mBank pro Česko a Slovensko.

Výrobu spotu zajistili Loosers ve své inhouse produkci, o animace se postaralo studio Eallin s ilustrátorkou Lucií Surovcovou. Kampaň na sociálních sítích je v režii agentury Ewing PR, média nakupoval Starcom. Komunikace se objeví ve všech komunikačních kanálech mBank, v onlinu, na pobočkách, v televizi na stanicích skupiny Prima, v outdooru a na sociálních sítích. Kampaň se rozšiřuje po Česku také na Slovensko.

mBanka: mPůjčka (Loosers)

mBanka: mPůjčka (Loosers)

Vaše první půjčka za 0 %
Kreativní agentury
Mediální agentura
Značka
Klient