Milka se spojila s tradiční pražskou cukrárnou, Ovocný Světozor nabízí pralinky

Limitovanou edici svých dezertů cílí v druhé polovině října na milovníky čokolády v Praze.

  • 27. 10. 2020 10:00
Milka s Ovocným Světozorem

Milka s Ovocným Světozorem

Značka čokolád Milka se během října zaměřuje na podporu svých pralinek, konkrétně bonboniér I love Milka a Just For You. Pro tento účel se rozhodla spojit s tradiční pražskou cukrárnou Ovocný Světozor, která z těchto produktů připravila limitovanou edici svých dezertů. Ty budou k dostání na všech 12 provozovnách cukrárny v hlavním městě od 16. do 31. října.

„Pro podporu našich pralinek jsme letos hledali způsob, jak je co nejatraktivnější formou dostat k lidem, aby je mohli ochutnat,“ uvádí Veronika Demčíková, junior brand manažerka značky Milka. „Letošní specifická situace kolem nás úplně nenahrává klasickým ochutnávkám a samplingům, spolupráce s Ovocným Světozorem nám proto přišla zajímavá. Společně cílíme na všechny pražské milovníky čokoládových dobrot, kteří budou moci ochutnat naše pralinky zakomponované do originálních zákusků,“ dodává Demčíková.

Limitovaná edice dezertů Ovocného Světozoru bude složena ze dvou produktů. „První je inspirován naším oblíbeným dezertem Bourbonský krém a druhý dezert je čokoládový. Oba jsme připravili pro účely této spolupráce tak, aby chuťově ladily s Milka pralinkami,“ popisuje Michaela Spilková, marketingová manažerka Ovocného Světozoru.

Tuto spolupráci podpoří na svých kanálech zpěvačka a modelka Jitka Boho spolu s influencerkou Michaelou Salákovou, které jsou do kampaně zapojeny. Obdobná spolupráce bude probíhat také na Slovensku, kde se Milka spojila s televizní moderátorkou Adrianou Polákovou a její bratislavskou cukrárnou Iconique.

Za kreativou, PR komunikací a spoluprací s influencery stojí agentury PR.Konektor a The Hive.

Pralinky v Ovocném Světozoru
Kreativní agentura
PR agentura
Značka
Nasazení
16. 10. 2020 - 31. 10. 2020
Mediamix