Operátor O2 v reklamních spotech poprvé ukazuje planetu své Chytré sítě

Bratislavské studio Alien ve spotech prvně kombinuje záběry reálné herečky a 3D animaci.

  • 03. 04. 2020 16:00

Operátor O2 startuje novou komunikační kampaň, ve které se zaměří především na nabídku neomezených dat. Neomezená data navíc nyní dává zákazníkům zdarma až do konce dubna, aby mohli zůstat ve spojení s blízkými i v náročné době. Kampaň se objeví na internetu, v televizi, outdooru a tisku, doplní ji komunikace na prodejnách.

„V této kampani lidi poprvé zavedeme na planetu Chytré sítě, která se ukrývá v každém našem zařízení. Postupně budeme odkrývat celý její svět složený z částí symbolizujících internet, volání i digitální televizi,“ popisuje ředitel marketingové komunikace a brandu David Daneš.

O2: Chytrá síť (Oliver)

O2: Chytrá síť (Oliver)

Kreativní koncept technologického světa vytvořila interní agentura Oliver společně se slovenským 3D studiem Alien a s režisérem Dano Dekanem. Se studiem Alien na kampaních dlouhodobě spolupracuje také značka O2 na Slovensku. Hudbu dodalo FAT Music Studio, o zvukovou produkci se postarala studia K2, Soudsquare a Mixpoint.

Postava Chytré sítě v nových spotech poprvé vznikla kombinací reálné herečky a 3D modelu. „Pohyb jsme snímali pomocí technologie motion capture Xsens. Ta dokáže v reálném čase snímat pohyb postavy bez použití kamer pomocí snímačů umístěných v speciálním obleku. Natočené záběry herečky a data motion capture jsme poté spojili do jednoho přirozeného celku. Nemalou výzvou bylo také vytvoření paprsků, které Chytrá síť vyzařuje z těla,“ říká Roman Straponček ze studia Alien.

Z natáčení kampaně O2

Z natáčení kampaně O2

Z natáčení kampaně O2

Z natáčení kampaně O2

Z natáčení kampaně O2

Z natáčení kampaně O2

Chytrá síť
Kreativní agentura
Produkční agentura
Značka
O2
Nasazení
01. 04. 2020
Art director / idea maker
Copywriter / idea maker
3D designer, VFX (Alien Studio Bratislava)
Animation (Alien Studio Bratislava)