Plyšová žirafa od Zonky se odhaluje, nové spoty ukazují herce pod maskou

Tváří půjček pod maskou žirafy se stal herec Petr Buchta, známý například ze seriálu Ulice.

  • 25. 02. 2021 11:45

Úvěrová služba Zonky, kterou provozuje společnost Benxy ze skupiny PPF, spouští nové reklamní spoty. Poprvé v nich plyšový maskot odhalí svou tvář - pod maskou se objeví český herec Petr Buchta, kterého můžou diváci znát například ze seriálu Ulice, Drazí sousedé nebo z divadelních her Těšínského divadla. S Buchtou Zonky v rámci nových spotů spolupracuje. Reklamy zdůrazňují benefity půjček na Zonky, tedy rychlé vyřízení žádosti z pohodlí domova, nízkou cenu a snadnou komunikaci online. Spoty vznikly inhouse.

„Plyšový maskot je dlouhodobým prvkem naší komunikace napříč kanály i různými kreativami v televizních spotech. Nyní ale chceme mnohem více zdůraznit, že Zonky je služba od lidí pro lidi. Nový koncept reklam vizi naší firmy podtrhuje, protože žirafák ze Zonky konečně odhalí svou lidskou tvář,“ komentuje šéf značky Zonky Jakub Folauf.

Reklamy s plyšovým maskotem žirafy Zonky poprvé spustilo loni v únoru. „Za poslední rok jsme rychlost i jednoduchost naší služby posunuli zase o krok dál. Nasadili jsme novou aplikaci a zautomatizovali další procesy v žádosti o půjčku. Proto i naše reklamy zdůrazňují to nejpohodlnější vyřízení půjčky odkudkoliv,“ dodává Folauf.

Žirafák
Mediální agentura
Produkční agentura
Značka
Klient
Nasazení
18. 02. 2021 - 30. 04. 2021
Mediamix
Režie, kreativní ředitel