Řecký jogurt Milko odstartoval svou šestou Hustou výzvu, zase s Barborou Mottlovou

Výzvu doprovází měsíční, historicky nejsilnější mediální kampaň Polabských mlékáren.

  • 19. 10. 2020 11:30

Odstartovala v pořadí šestá Hustá výzva s Milko Řeckým jogurtem. Jejím prostřednictvím chce společnost Polabské mlékárny motivovat a vyzvat Čechy k posilování imunity. Mediální kampaň, která je zároveň historicky nejsilnější mediální kampaní společnosti, začala 1. října, samotná Hustá výzva pak vypukne 9. října a poběží 21 dní.

Šestá Hustá výzva oproti předchozím otevírá širší téma – posílení imunity, které zastřešuje a rozšiřuje předešlé aktivity. „Chceme, aby každá naše Hustá výzva s Milko Řeckým jogurtem byla něčím jiná, aby motivovala a byla pro veřejnost přínosná. V té aktuální jsme se proto zaměřili na imunitu a na to, jak ji posílit přirozeným pohybem, vyváženým jídelníčkem a také, jak k lepší imunitě mohou díky svému složení přispívat jogurty Milko. Chybět pak nebudou ani další tipy spojené se zdravým životním stylem,“ uvádí Zdeněk Vybíral, manažer obchodu a marketingu Polabských mlékáren. Plán na 21 dní bude dostupný na webu hustavyzva.cz, kde se každý den objeví tipy na jednoduché cviky a jídelníček s recepty včetně takzvaného imunotipu, v kterém budou zdůrazněny benefity daných surovin a jejich význam pro imunitní systém. Plán cviků a jídelníček sestavil fitness trenér a výživový poradce David Huf.

Kampaň bude prostupovat napříč komunikačními kanály. Poběží v televizi, dále v rádiu, tisku, na venkovních plochách, na YouTube, webu a sociálních sítích (Facebook a Instagram). Autorem kreativy je agentura Comtech Can, na mediálním nákupu se podílí agentura Knowlimits. Tváří kampaně nadále zůstává Barbora Mottlová, která je součástí Husté výzvy od jejího počátku. Po dobu 21 dní bude vařit a cvičit podle Husté výzvy, bude komunikovat s uživateli na sociálních sítích.

Teaser Husté výzvy

Teaser Husté výzvy

Teaser Husté výzvy

Teaser Husté výzvy

Hustá výzva s Milko Řeckým jogurtem
Kreativní agentura
Mediální agentura
Produkční agentura
Nasazení
01. 10. 2020 - 05. 11. 2020
Account director