S náborem Armádě ČR pomáhají agentury No Stress Production a LCG New Media

Náborová kampaň má pomoci doplnit zájemce o službu z povolání a v aktivní záloze.

  • 12. 11. 2020 00:00

Armáda ČR: Přidej se k nám

Armáda ČR: Přidej se k nám

Přidej se k nám. Tak se jmenuje náborová kampaň, kterou pro Armádu České republiky připravily a spustily v kooperaci produkční firma No Stress Production a digitální agentura LCG New Media. Armáda má v současné době nedostatek zájemců o službu výsadkářů v Chrudimi, protiletadlovců ve Strakonicích, dělostřelců v Jincích, logistů v Rakovníku a příslušníků jednotek Hradní a Čestné stráže. Náborová kampaň má pomoci doplnit zájemce o službu vojáků z povolání a vojáků v aktivní záloze.

Součástí kampaně jsou náborové klipy, které se natáčely v průběhu léta v armádních areálech pod taktovkou No Stress Production. K vidění jsou na Facebooku, Instagramu a YouTube Armády ČR. Videa jsou doplněna o statické kreativy a příběhové carousely. Řízení kampaně a doplňující kreativy zajišťuje LCG New Media. Zájemci se mohou hlásit přes web kariera.army.cz.

„V rámci kampaně vznikly tři spoty, které zachycují činnost jednotlivých složek armády. Jde o tři mikropříběhy, které se pak spojí ve čtvrtém spotu, jež je jakýmsi průřezem jednoho dne v armádě. Natáčelo se tři dny v režii Martina Müllera, za kamerou stál Václav Tlapák,“ představuje spoty David Laňka z No Stress Production, mezi jejíž klienty patří třeba Letiště Praha a která se zabývá také realizací hraných filmů.

Přidej se k nám
Kreativní agentury
Produkční agentura
Mediamix