Seznam Zprávy se prezentují kampaní Fakta, využívá tisk i venkovní plochy

Marketingová kampaň zpravodajského webu navazuje na jeho nedávný rebranding.

  • 25. 02. 2020 12:10

Seznam.cz: Fakta

Seznam.cz: Fakta

Seznam.cz: Fakta

Seznam.cz: Fakta

Zpravodajský web Seznam Zprávy propaguje nová marketingová kampaň nazvaná Fakta. Ve vizuálech poukazuje nejen na upravený vzhled webu, ale také na jeho objektivitu a důvěryhodnost, kterou podle průzkumu mateřského Seznamu vnímají čtenáři jako klíčovou. S kampaní na venkovních plochách se budou lidi setkávat převážně v Praze. Reklama se dál objeví ve vlastních médiích Seznamu - na internetu ve formě bannerů, na sociálních sítích, v rádiích Expres FM a Classic Praha, na Televizi Seznam nebo v tištěném deníku Právo, a to po celý únor. Na zpravodajském webu bude i speciální rubrika Fakta, která bude pokračovat i po skončení kampaně. Kampaň vznikla inhouse.

Seznam.cz: Fakta

Seznam.cz: Fakta

„Nová podoba webu zdůrazňuje, čím jsou Seznam Zprávy jedinečné – silné zpravodajství a investigace, informace z byznysu, analýzy a komentáře osobností. Konceptem Fakta odkazujeme na důležitost kvalitní nezávislé novinařiny, jako protipólu zkreslování či fake news,“ prohlásil ředitel divize zpravodajství a rádií Seznamu Jakub Unger.

Seznam Zprávy se také chlubí nárůstem zobrazených stránek, těch letos v lednu bylo 96 milionů, oproti asi 70 milionům rok předtím. Zároveň v důsledku toho, že nová podoba webu klade důraz na text, poklesl na Seznam Zprávách počet přehrání videí - zhruba na tři miliony letos v lednu z 10 milionů loni v lednu.

Fakta
Značka
Klient
Nasazení
01. 02. 2020 - 29. 02. 2020