T-Mobile opustil koncept známých herců, nasazuje neznámé „civiče“

Hádek, Kubařová a spol. v reklamě operátora končí. Saatchi & Saatchi přichází s novinkou.

  • 08. 05. 2019 20:00

Mobilní operátor T-Mobile opustil dosavadní marketingový koncept Hotel Růženka a v nové kampani vsadil na neznámé herce. Kampaň, která probíhá od začátku května do konce června, ukazuje příběhy obyčejných lidí, i když s netradičním povoláním nebo koníčkem, kteří usilovně přemýšlejí nad ideálním výběrem a kombinací svých služeb u operátora, a to ve chvílích, kde by se měli věnovat něčemu úplně jinému. T-Mobile jim nabízí řešení Magenta 1, které funguje od loňského února a umožňuje spojit až devět služeb - mobilních či pevných - pod jednou smlouvou. V televizi budou postupně nasazeny tři spoty o délce 30 vteřin, kampaň poběží i online včetně sociálních sítí a na prodejnách.

T-Mobile: Magenta 1 (Saatchi & Saatchi)

T-Mobile: Magenta 1 (Saatchi & Saatchi)

„Magenta 1 je nejflexibilnější řešení na českém trhu. Už dnes máme téměř 40.000 různých kombinací, je tak vhodná pro jakoukoli domácnost,“ přesvědčuje Juraj Bóna, ředitel komerční divize českého T-Mobilu. „Zákazníci nejvíc oceňují, že jim nikdo nic nediktuje. Nenabízíme jim žádný předem nadefinovaný balíček nebo službu, která musí být jeho součástí, a slevy nepodmiňujeme konkrétními produkty. Zákazník si v Magentě 1 spojí jen ty služby, které skutečně chce, potřebuje a bude využívat.“

Firma uvádí, že za rok a čtvrt fungování služby využívají dvě třetiny zákazníků kombinaci mobilních i pevných služeb, zbylá třetina má v Magentě 1 služby složené pouze z mobilních služeb. Nejpočetnější skupina zákazníků využívá čtyři služby, přičemž nejoblíbenější a nejčastější kombinací jsou dva tarify z generace Mobil S s pevným internetem na doma a T-Mobile TV.

Od února 2018 služba fungovala jen pro domácnosti. Od 1. května T-Mobile umožňuje využít Magentu 1 nově také podnikatelům a živnostníkům, konkrétně pod hlavičkou Magenta 1 Business. Motto příslušné části kampaně zní Magenta 1 se přizpůsobí každému podnikání. I tomu vašemu.

Magenta 1 se přizpůsobí každé rodině. I té vaší
Kreativní agentura
Produkční agentura
Značka
Nasazení
01. 05. 2019 - 30. 06. 2019