VašeČočky.cz se mění na Lentiamo, nová značka se představuje v kampani od B&T

Spot prodejce všeho, co souvisí s péčí o oči, režíroval Pavel Soukup, čerstvý držitel Emmy.

  • 05. 01. 2021 20:35

Český prodejce VašeČočky.cz se na sklonku roku 2020 přeměnil v Lentiamo a pod novou značkou se chce profilovat jako prodejce všeho, co souvisí s péčí o oči - kromě kontaktních čoček nabízí i dioptrické, sluneční a počítačové brýle a součástí jeho služeb je kromě e-shopu i kamenná optika. Se sloganem Když špatně vidíte, je to vidět plánuje pomocí kampaně oslovit nové zákazníky a představit se pod novou značkou, pod kterou působí na 13 ze 17 evropských trhů.

Značka se změnila

Značka se změnila

Ústředním bodem kampaně je spot, který poběží v televizi do konce února. Režíroval ho Pavel Soukup, čerstvý držitel Emmy za internetový seriál #martyisdead, a hlavním motivem je mžourání. „To jsme si vybrali, protože je to ta nejpřirozenější lidská reakce na problémy se zrakem. Jednoduchá, jasná a zná ji úplně každý, kdo kdy potřeboval optiku. Kromě toho je nás v agentuře takových mžouračů plno, čili jsme vycházeli z velmi osobních zkušeností,“ popisuje kampaň Ondřej Peša, kreativní ředitel agenturního týmu B&T, který kampaň vytvořil.

Pandemie zamíchala s plány, kde bude kampaň využitá. „Původně jsme počítali mnohem víc s venkovními plochami, především se citylighty a bigboardy. To jsme zatím odložili a většinu směřujeme do televize, rádia a digitálních kanálů. Doufáme ale, že budeme moci kampaň představit i v outdooru, protože pro ten jsou připravené opravdu netradiční vizuály od kreativního dua Wilhelm Kinga,” vyjmenovává Tomáš Bártek, marketingový ředitel značky Lentiamo.

Lentiamo: Když špatně vidíte, je to vidět (B&T)

Lentiamo: Když špatně vidíte, je to vidět (B&T)

Lentiamo: Když špatně vidíte, je to vidět (B&T)

Lentiamo: Když špatně vidíte, je to vidět (B&T)

Když špatně vidíte, je to vidět
Kreativní agentura
B&T
Mediální agentura
Produkční agentury
Značka
Klient
Nasazení
17. 12. 2020 - 28. 02. 2021
Creative director
Art director
Account director