Velikonoční kampaň Equa bank chce propojit tradici a současný design

Banka rozšiřuje spolupráci s Romanem Vojtkem z televizních spotů také na své sociální sítě.

  • 30. 03. 2021 22:00

Equa bank se ve své velikonoční kampani rozhodla přiblížit tradice českých Velikonoc a připomenout, že je klientům nablízku i v současné obtížné době. Tváří nových internetových spotů je opět Roman Vojtek, banka tak rozšiřuje spolupráci s ním i na své sociální sítě.

Vojtek ve spotech odlehčenou formou připomíná tradice spojené s českými Velikonocemi – pečení beránka, pletení pomlázky či barvení vajíček. Natáčení probíhalo na Křivoklátsku za přísných hygienických opatření a testování všech zúčastněných. Spoty jsou nasazeny od 26. března do 5. dubna na sociálních sítích Equa bank, konkrétně na Facebooku a Instagramu. Tam na Velikonoční pondělí vyvrcholí speciální soutěž.

„Velikonoční kampaní chceme hlavně bavit a povzbudit naše klienty v této nelehké době. A připomenout, že tu pro ně stále jsme a nabízíme jim moderní a srozumitelné produkty a služby. Pokud se díky našim novým on-line spotům podaří diváky alespoň na chvíli pobavit, bude to pro nás úspěšná kampaň,“ řekl Jan Kemza, ředitel digitálního marketingu Equa bank.

„Naše loňská vánoční online kampaň, která propojovala tradice a současný design, patřila k nejúspěšnějším. Proto jsme k přípravě velikonoční kampaně znovu přizvali kameramana Davida Kašpárka a produkční tým Erem,“ řekl Daniel Šolc, manažer sociálních médií Equa bank.

Na spotech se opět podílel i tým Czech Design Week. Vedle Vojtka se v nich tak objevuje současný český design - lízátková váza Anny Jožové, křišťálové nádobí z kolekce Shadows, které navrhl sklářský výtvarník František Jungvirt pro značku Klimchi, či ručně vyřezávané a malované figurky Tititi od Terezy Talichové. „Do spotů jsme chtěli začlenit mladé české designéry a značky, jež se ve své tvorbě inspirují tradicemi i českými řemesly, které si udržují dobré renomé i v zahraničí,“ doplnil ředitel přehlídky Czech Design Week Lukáš Pipek.

Sladké Velikonoce
Kreativní agentura
Mediální agentura
PR agentura
Produkční agentura
Značka
Klient
Nasazení
26. 03. 2021 - 05. 04. 2021
Mediamix
Client service director
Art director
Copywriter
Motion designer