Veolia na Moravě a ve Slezsku propaguje, že v teplárnách přestane využívat uhlí

Dekarbonizaci směřovanou k roku 2030 provázejí spoty a vizuály s aktivitami reálných lidí.

  • 15. 04. 2021 00:00

Energetická společnost Veolia v nové kampani odkazuje na své plány do roku 2030 přestat ve svých teplárnách využívat uhlí. Cílem kampaně je poukázat na společné aktivity firmy s lidmi, které vedou k lepší ochraně životního prostředí a lepší kvalitě života v Moravskoslezském kraji.

Kampaň proběhne právě v Moravskoslezském kraji, kde Veolia provozuje své největší teplárenské zdroje, které postupně prochází dekarbonizací. První část kampaně startuje 1. dubna a potrvá do 31. května. Druhá část se bude odehrávat na podzim od 1. září do 31. října.

Důležitou součástí kampaně jsou projekty Nadačního fondu Veolia. Program Startér, Věř si a podnikej! pomáhá začínajícím drobným podnikatelům, interní program Minigranty Veolia podporuje volnočasové dobrovolnictví zaměstnanců: „Kampaň představuje tyto ‚všední hrdiny‘, tedy lidi, kteří nezištně zlepšují každodenní život všech lidí okolo, a to jak podporou lokální ekonomiky, tak obnovou životního prostředí.“

„Rádi bychom ukázali skutečné běžné hrdiny - lidi, kteří nezištně dělají něco pro lepší svět kolem nás. Souvisí to i s naší dlouhodobou strategií udržitelnosti a skutečné ochrany životního prostředí provázené našimi reálnými kroky v Moravskoslezském kraji. Chceme být lídrem ekologické transformace českého teplárenství,“ doplnila Eva Kučerová, ředitelka komunikace a marketingu Veolie pro střední Evropu.

Kampaň bude vedena prostřednictvím online i tištěných médií, billboardů, spotů na moravskoslezské regionální televizi TV Polar, lokálních rádiových spotů a pomocí vlastní webové stránky spolecne2030.cz.

Videospoty

Rozhlasové spoty

Printy

Veolia: Ovce (Lucky U)

Veolia: Ovce (Lucky U)

Veolia: Mléčný bar (Lucky U)

Veolia: Mléčný bar (Lucky U)

Veolia: Budky (Lucky U)

Veolia: Budky (Lucky U)

Společně 2030
Kreativní agentura
Mediální agentura
PR agentura
Značka
Nasazení
01. 04. 2021 - 31. 10. 2021
Creative director, copywriter
Account director
Art director