V únoru vydáme desetiročenku, tištěný speciál Médiáře. Bude chtít svůj výtisk? Napište si o něj.

Gamee ve spolupráci s NASA uvádí třetí hru: k výročí sondy Voyager

Voyager

Voyager od Gamee

Mobilní herna Gamee přidala do své nabídky další hru. Spolupracovala na ní s americkou vesmírnou agenturou NASA. Gamee hru zařazuje do nabídky letos 5. září, kdy uplynulo 40 let od vypuštění sondy Voyager 1. Online hra Voyager je k dispozici jak přímo v aplikaci Gamee, tak v chatovacích aplikacích Messenger, Telegram nebo Kik.

Hra ze žánru simulation puzzle provede hráče vesmírem, se sondou Voyager prozkoumávají sluneční soustavu, planety, jejich měsíce i vzdálenější místa. Úkolem hráče je navigovat sondu, aby měla možnost naskenovat co největší část povrchu planet a měsíců. „NASA dohlíží na kreativní koncept, aby - přestože je vše velmi zjednodušené - hra měla realistický podklad,“ doplňuje Jan Částek, produktový ředitel Gamee.

Voyager od Gamee

Voyager od Gamee. Kliknutím zvětšíte

Voyager je už třetí společné dílo Gamee a NASA. První byla hra Mars Rover, spuštěná loni ke 4. výročí přistání sondy na Marsu. Hru si zahrálo 16 milionů lidí, zaznamenala přes 50 milionů odehrání. Následoval Space Traveler.

Třetí hra s NASA není jedinou zářijovou novinkou v nabídce Gamee. Platforma uvedla druhý počin ve spolupráci se společností Guinness World Records k vydání nové knihy rekordů, a to hru Basketball Bunny (první spoluprací Gamee s Guinnessem byl Brick Stacker). Králík Bini je hrdinou knihy Animal Records, která vychází letos v září. Bini umí kreslit, hrát basket a je obecně považován za nejchytřejšího králíka na světě. Zmíněná herní novinka umožňuje zahrát si s králíkem právě basket.

Do třetice se Gamee chlubí marketingovým úspěchem. Časopis Marketing Week ho totiž letos jako první českou značku vůbec zařadil do svého každoročního žebříčku Top 100 Disruptive Brands.