Gant spouští v Česku a na Slovensku vlastní e-shop

Nový e-shop oděvní značky Gant

Nový e-shop oděvní značky Gant

Americká značka Gant spouští v Česku a na Slovensku nový internetový obchod, který odstartuje nová kolekce podzim/zima 2017. Adresa e-shopů je www.gant.cz www.gant.sk. Součástí služby je doprava zdarma, možné je také vyzvednutí na všech pobočkách značky Gant, kterých je v Česku 22. O online marketing nově spuštěného e-shopu se stará agentura WMC/Grey.

Spojením našich prodejen a e-shopu chceme oslovit i zákazníky, kteří upřednostňují výběr zboží ze svých mobilních zařízení a z nějakého důvodu nenakupují v kamenných prodejnách,“ říká Aneta Hoffmannová, PR manažerka značky z holdingu Vermont, který Gant v Česku zastupuje. „Pro ty, co si chtějí raději zboží nejdříve zkusit a mají rádi náš zákaznický servis na prodejnách, spustíme brzy možnost online rezervace zboží na konkrétní prodejně,“ doplňuje.

Značka Gant působí v Česku od roku 1999 a cenově se řadí mezi dražší značky. Letos v březnu otevřela svou dosud největší prodejnu v Česku, a to v nové části nákupního Centra Chodov. Rozdělená je na dámskou a pánskou část, kromě oblečení nabízí také sekci doplňků, kolekce pro děti a vybavení pro domácnost Gant Home.