V únoru vydáme desetiročenku, tištěný speciál Médiáře. Bude chtít svůj výtisk? Napište si o něj.

Gapp Tour zpřístupňuje golfistům turnaje o ceny, termíny si vybírají sami

Aplikace Gapp Tour firmy Live Golf, v níž má většinu Martin Novák, převádí amatérský golf do virtuální roviny. Sestává ze seznamu aktuálních turnajů a jejich popisu, včetně výše výhry. Prostřednictvím aplikace se hráči mohou přihlásit na turnaje v rozmezí celého týdne. Sami si tak mohou určit, v který den a hodinu si na dané hřiště přijedou zahrát, a to v rámci soutěžního, nebo nesoutěžního kola. Další karty aplikace nabízejí obchod pro uplatnění získaných bodů a přehled vedoucích hráčů.

Gapp Tour využívá evidence výsledků České golfové federace (ČGF) a systému HCP. „Jsme přesvědčeni, že právě tento projekt je cestou, jak umožnit hráčům v případě jejich zájmu přidat do jakékoliv golfové hry nový prvek soutěživosti a tím učinit z běžných her hry soutěžní a ze soutěžních her hry s vícenásobnou motivací k uhrání nejlepšího výsledku,“ uvádějí autoři aplikace.

Hráčům stačí se do vybraného zápasu přihlásit a zaplatit startovní poplatek, který se obvykle pohybuje v rozmezí 100 až 300 bodů. Výsledek z turnaje si následně musí zapsat do záznamů golfové federace, a ten se pak automaticky propíše do aplikace. Vítězové získávají část celkového banku turnaje, který pak mohou vyměnit za hodnotné ceny.

Gapp Tour je dostupná pro Android i iOS.

Všechny turnaje probíhají v rozmezí jednoho týdne. Hráči si mohou vybrat libovolný den a čas, kdy odehrají svou hru

Všechny turnaje probíhají v rozmezí jednoho týdne. Hráči si mohou vybrat libovolný den a čas, kdy odehrají svou hru